KİLİT | KİLİT MARKALARI
KALE KİLİT
KALE AGYS
MUL-T-LOCK
1- MK MURATOĞLU KİLİT
2- MKMURATOĞLU KİLİT
3- MK MURATOĞLU KİLİT
4- MK MURATOĞLU KİLİT
5- MK MURATOĞLU KİLİT
6- MK MURATOĞLU KİLİT
7- MK MURATOĞLU KİLİT
8- MK MURATOĞLU KİLİT
FAYN KİLİT
ODAK METAL
MERT METAL
TRİ-CİRCLE KİLİT
ÖZCANLAR KOL
İNAN KAPI KOLLARI
BEŞEL METAL
KENT ALÜMİNYUM
SEBU KİLİT
ADVERTORİAL
HIRDAVAT
Anahtarcı, Çilingir / 1- Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri
1- Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri >>>


   ok 1- Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri


Ürünle ilgili detaylı bilgiler aşağıdadır.


 (Bu sayfa 6514 defa okundu)
<< Geri Dön
Muratoğlu KilitProfesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri

Kurum: Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri
Sahibi: Erdal Gönder
Adres: Tütüncü Mehmet Efendi cad. (Göztepe İstasyon cad.) No:34  Göztepe / Kadıköy 
Telefon: 0216 302 01 61
Fax: 0216 302 01 63 
E-mail:  info@cilingiriniz.com
Site: http://www.cilingiriniz.com  

Kurum Hakkında:

Profesyonel Anahtar ve Çilingir / Muratoğlu HırdavatAnahtarcı, çilingir Erdal Gönder, Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri şirketini 2000 yılında kurumsal hayata geçirmiştir. O günden beri de Göztepe İstasyon caddesinde her türlü çilingir, kilit, anahtar, anahtarcı işleriyle; çelik kapı, çelik kasa satışı; oto kilit açma, çelik kapı açma, çelik kasa açma; anahtar kopyalama ve anahtar yenileme alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kurum yöneticisi ve isim sahibi Erdal Gönder, çekirdekten yetişme bir çilingir ustası olup, 1987 den itibaren, Kadıköy'de dönemin en usta çilingirleri yanında; bir çilingirin ihtiyaç duyabileceği tüm çilingirlik tekniklerini ve çilingir el eğitimlerini almıştır. Bir süre sonra çalıştığı çilingirlik kurumu Erdal Gönder adıyla anılmaya başlanmış ve tabiri caizse boynuz kulağı geçmiştir. Bu noktadan itibaren artık bağımsızlığını ilan etmesi gerekliğini fark eden çilingir Erdal Gönder; Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri adıyla, Çilingir ve Anahtarcılar Odası'na kayıtlı bir müessese olarak yoluna devam etmiştir.

Anahtarcı ve çilingir olarak; kısa sürede dürüstlüğü, disiplini, iş ahlakı ve dakikliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Erdal Gönder ve Profesyonel Anahtar ve Cilingir Hizmetleri; Kadıköy Adliyesinin, Ticaret ve Tereke Mahkemelerinin tüm çilingir hizmetleri için tercih ettiği isim olmuştur. Ayrıca; Göztepe, Bostancı, İskele, İçerenköy ve Hasanpaşa Polis Karakollarının acil ve olaylı vakaları için 24 saat çilingir hizmetleri vermektedir. Verdiği hizmetin bir defalık olmadığının bilinciyle çalışan Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri, 4 yetkili uzman personeliyle ve iki servis aracıyla; hafta sonu ve bayram tatillerini de kapsayan 24 saatlik bir çilingir ve anahtar hizmeti sunmaktadır.

Çilingir ve anahtarcı ustalarıyla; yaptığı işte iddialı bir uzmanlığa sahip kurum, herhangi bir açma işlemi için gidip muvaffak olamayan, başka kurumların çilingirlerine de servis vermektedir. Onların saatlerce uğraşıp açamadıkları çelik kapı, çelik kasa, oto kapısı, apartman kapısı bizim çilingir ustaların birkaç dokunuşuyla açılıvermektedir.

Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri; her tür ev kapısı açma, çelik kasa açma, oto kilidi açma, çelik kapı açma, hidrolik sistem uygulamaları, apartman kapısı açma işlerinde profesyoneldir. Bunun yanında; ev kapı tamiri, çelik kapı tamiri, çelik kasa tamiri, her çeşit oto kilit tamiri, oto kilit alarmı takma, ev ve işyeri alarmı takma, apartman kapısı tamiri, hidrolik sistem tamiri gibi konularda da uzmandır.

Peki halkımızın Erdal Gönder’e ve Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri’ne gösterdiği bu ilgi ve güvenin kaynağı nedir? Neden özellikle Anadolu yakasında; bir çilingir, çilingirci, anahtar, anahtarcı, anahtarci, çelik kasa satışı, çelik kasa tamiri, çelik kasa açma, oto kilit açma, oto kilit tamiri, celik kapı açma, çelik kapı tamiri, çelik kapı satışı, apartman kapısı açma, apartman kapısı tamiri, hidrolik sistem tamiri, hidrolik sistem satışı, Mul-t-lock yüksek güvenli kilit sistemlerinin yetkili servis ve satışı gibi konularda ilk tercihleri Erdal Gönder ve Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri olmaktadır?

Aslında bunun açıklaması çok basittir: Erdal Gönder ve Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri öncelikle Çilingir ve Anahtarcılar Odası'na kayıtlı bir müessese olmasıdır. Şimdi Çilingir ve Anahtarcılar Odası'na kayıtlı bir çok müessese var ama bu kadar popüler değiller dediğinizi duyar gibiyim. O halde tevazuyu bir kenara bırakalım.

Erdal Gönder kimsenin babasının oğlu değildir. Ama çalışkan, ekmeğini yediği ele sonuna kadar saygılı ve emeğinin karşılığı olan ücretten bir kuruş fazla almayan, helal süt emmiş bir esnaftır. Bunun içindir ki İstanbul’da yaşayan ve Türklere özgü, köylü kurnazı esnaf uyanıklığından nefret eden, ecnebi kökenli T.C. vatandaşlarımızın da ilk tercihidir. İstanbul’un çok uzak bir noktasındaki ev ve işyerlerine ya da Ege ve Akdeniz Bölgesindeki yazlıklarına sanki orada çilingir yokmuş gibi, arabalarıyla ya da uçakla Erdal Gönder’i götürmektedirler. İŞTE BU GÜVENDİR VE BUNU PARAYLA SATIN ALAMAZSINIZ.

Tercih siz sevgili halkımızındır tabii ki ama anahtarınızı kime kopyalattığınız ya da yuvanızın kapısını kime açtırdığınız önemlidir.

Son olarak Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetlerinde her cins anahtar; yüksek güvenlikli ithal makinelerle kopyalamaktadır. Zengin anahtar ve kilit spektrumuna tüm Türk ve yabancı markalar dahildir. Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri; Deco Çelik Kapı, Orijinal Antep Çelik Para Kasası, Mul-t-lock yüksek güvenli kilit sistemleri yetkili servis ve bayiliğini de yapmaktadır.

Kendisi de Gaziantep’li olan Erdal Gönder, istediğiniz yerin boyutlarına göre, yerle yeksan ya da duvara monte tarzında, Antep’ te imal ettirdiği Antep Çelik Para Kasalarını, sonrasında yerleştirip kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir. Gerektiğinde de servisini yapmaktadır. Bu çelik para kasaları orijinal olup, sahibinin bile unutabileceği, özel zulalarıyla, özellikle kuyumcu sektörünün ve ev kasası isteyen iş adamlarının ilgisini kazanmaktadır.


<< Geri Dön
Muratoğlu KilitAnahtarcı, Çilingir
 
Adres: Kıble Çeşme Sok. No: 111 B/9 Küçükpazar İş Merkezi Eminönü / İstanbul
Telefon: 0212 5113514 Faks: 0212 5269383
© 2007 - 2012 | Bilpro Bilgi Teknolojileri